Kebaplar

16 sonuçtan 1–10 gösteriliyor

 • Adana Kebap

  Kategoriler: .

  Sinirlerinden tamamen temizlenmiş dana but eti içerisine %20 kuyruk ilave edilerek zırhta çekilir. İçerisine gerekli baharatların atılarak yoğurulmasıyla kebap hazır hale getirilir. Özel şişlere saplanarak servise sunulur.

  Devamını oku...
 • Beyti Kebap

  Kategoriler: .

  Dana ve kuzu but etlerine az bir kuyruk ilave edilerek zırhta çekilir. İçerisine tuz, baharat, sarımsak ve maydanoz ilave edilerek yoğurularak kebap hazırlanır. Piştikten sonra özel lavaşına sarılır, dilim dilim kesilir tabağa dizilen kebap üzerine tereyağ ve sos dökülerek servise sunulur.

  Devamını oku...
 • Döner

  Kategoriler: .

  Dana but eti sinirlerinden temizlenerek bıçakla yaprak şeklinde açılır ve özel terbiyesinde bir gün bekletilir. Ertesi gün şişe yapraklar tek tek geçirilerek takılır. Aralarına kuyruk yağı yaprak şeklinde ilave edilir. Pişirilerek özel bıçağıyla ince ince kesilerek servise sunulur.

  Devamını oku...
 • Et Biftek

  Kategoriler: .

  Dana etinin antrikot kısmı sinirlerinden temizlenerek dilimler şeklinde kesilir ve pirzola demiri ile az bir işlemden sonra özel bir sosla iki gün dinlendirilir. . Sipariş üzerine pişirilerek servis edilir.

  Devamını oku...
 • Et Şiş

  Kategoriler: .

  Dana bonfile sinirlerinden temizlenerek kare şeklinde kesilir. Özel bir sosla iki gün dinlendirilir ve şişe saplanır. Siparişle beraber pişirilerek servise sunulur.

  Devamını oku...
 • İskender Kebabı

  Kategoriler: .

  Sebatibey`in en özel ve en çok tercih edilen ürünlerinden özel İskender Kebabımız; Dönerin altında özel ekmeğimiz, dönerimiz , özel iskender sosumuz, yoğurt ve isteğe göre mis gibi doğal tereyağı ile servis edilir.

  Devamını oku...
 • Karışık Izgara

  Kategoriler: . Etiketler: .

  Meşhur Sivas köftesi, et biftek, tavuk biftek, et şiş ve Adana kebaptan oluşan karışık bir kebaptır. Kendine has tabağında pişmiş domates ve biber eşliğinde servis edilir.

  Devamını oku...
 • Sebatibey Özel

  Kategoriler: . Etiketler: .

  Et biftek, Sivas köftesi ve adana kebaptan oluşan bir kebaptır. Etler doğranarak İskender ekmeğinin üzerine dizilirler. Domates ve biberden oluşan özel pişmiş sosu ve tereyağ ile servis edilir.

  Devamını oku...
 • Sivas Köftesi

  Kategoriler: .

  Dana etinin but kol kaburga kısımları sinirlerinden temizlenir. Tüm etler harmanlandıktan sonra tuz ilavesi ile çekilir. Yoğrulduktan sonra bir gün dinlendirilir. İkinci gün tekrar çekilir. Yuvarlak bir şekilde porsiyonlar hazırlanır. Mangalda az pişmiş şekilde pişirilerek servise sunulur.

  Devamını oku...
 • Tavuk Bonfile

  Kategoriler: .

  Tavuğun göğüs eti kemik ve derisinden temizlenerek bıçakla yaprak şeklinde et açılır özel bir sosa yatırılıp bir gün bekletilir. Sipariş üzerine pişirilerek servis edilir.

  Devamını oku...
Sidebar